REPREZENTANT VANZARI

JOBS FACTORY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea de noi clienti si afaceri
- dezvoltarea si mentinerea relatiilor de afaceri (clienti existenti, clienti noi)
- promovarea imaginii, produselor si serviciilor firmei, prezentarea produselor, crearea ofertelor
- urmarirea si asistenta desfasurarii proiectelor
- raporturi regulate catre managementul firmei

In cazul in care aveti deja un loc de munca dar puteti prezenta si serviciile noastre, acceptam si persoane in regim de colaborare. In cazul in care dumneavoastra aduceti noi clienti, veti primi un comision mai mult decat atractiv. Pentru astfel de oferte scrieti la arielservice6@gmail.com

CERINTE

- experienta in vanzari
- persoana motivata, dinamica, creativa, atitudine proactiva;
- bune abilitati de comunicare, negociere,
- dorinta constanta de autodepasire profesionala
- punctual, ordonat, seriozitate maxima.
- disponibilitate pentru deplasari
- permis de conducere cat.B.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix +comision mai mult decat tentant.

Oferim un pachet salarial competitiv, oportunitati pentru realizarea de bonusuri si beneficii suplimentare si de asemenea un potential exceptional de crestere si dezvoltare a carierei.

Jobs Factory este o agentie de recrutare si plasare de personal. www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro