Reprezentant vanzari

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de consiliere si vanzare a produselor din portofoliu,accesorii si feronerie pentru mobilier ,hpl compact si elemente de fixare pentru constructii.
Un post este exclusiv pentru activitate la firma iar al doilea si pentru teren cand e cazul.
Acum in pandemie,interactiunea directa cu clientul este mult limitata iar oamenii de vanzari -mai ales in perioada de instruire isi pregatesc si comenzile preluate de la clientii lor.

Activitatea se desfasoara in sectorul 5 strada Pecineaga nr 61 sau in Bragadiru -Sos Alexandriei 170 (zona Leroy M)
Abilitati certe de relationare dar si de lucru cu calculatorul si mijloacele de comunicare

Rog cv complet pe office@gelutrade.com .

CERINTE

Minimum liceul absolvit cu bacalaureat.
Persoane cu bun simt tehnic si cu atentie la detalii.
Conducere cat B ,dar nu este obligatoriu.

Persoane disciplinate dispuse si capabile sa respecte regulile de distantare ,protectie si igiena caracteristice acestei situatii.
Persoane apte si cu disponibilitate sa isi insuseasca informatiile necesare activitatii .

BENEFICII OFERITE

Program de lucru fix,salariu negociabil intregral cu CM
Programe de pregatire.
Bonuri de masa.
Comision vanzari dupa insusirea portofoliului de produse.
Munca flexibila ,adaptata la situatia actuala (cu insusirea portofoliului de produse)

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.