Reprezentant Vanzari

Internet Expert 2003

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza si viziteaza potentialii clienti
prezinta ofertele si produsele clientilor
creeaza si mentine relatii cu clientii
identifica noi clienti pe piata
incheierea contractelor

CERINTE

Persoana serioasa,ambitioasa, organizata,
prezenta agreabila, optimism, gandire pozitiva,
abilitati de comunicare, negociere si vanzare,
capacitate de organizare,
onestitate, dinamism, perseverenta
Limba engleza nivel mediu
Utilizare Microsoft Office (Word, Excel), mail, internet, etc

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
salariu fix + comision din vanzari
telefon mobil
oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale

Inca de la fondare, Internet Expert s-a consacrat ca un operator de telefonie preferat pentru servicii Integrate de Telecomunicatii, adresate companiilor.
Internet Expert 2003 ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala.