Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti
- identificarea necesitatilor financiare ale potentialilor clienti
- crearea si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti
- promovarea produselor si serviciilor companiei
- negocierea si incheierea contractelor servicii post-vanzare pentru portofoliul propriu de clienti

CERINTE

- abilitati bune de comunicare
- abilitati bune de negociere
- capacitate de integrare intr-un colectiv
- flexibilitate
- tenacitate
- dinamism
- seriozitate
- ambitie

BENEFICII OFERITE

- mediu profesionist de lucru intr-un grup financiar international
- program de formare basic/advanced cu traineri romani si straini
- posibilitati de promovare si plan de cariera
- program personalizat de lucru
- pachete de compensare stimulative

DESCRIEREA FIRMEI

* unul dintre marile concerne din Austria
* traditie de 179 de ani de asigurari
* corporatie solida cu operatiuni in toata europa