REPREZENTANT VANZARI

NET Rom Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te cautam pentru a aduce plus valoare, calitate si dinamism unei echipe de oameni dedicati. Vrem sa vii in mijlocul nostru pentru a ne ajuta sa oferim cliantilor nostri cele mai interesante si utile servicii online.

Iata cateva din responsabilitatile acestui post:

- Contactarea de firme din Bucuresti in vederea stabilirii unor intalniri cu directorii acestora;
- Prezentarea solutiilor pe care NET Rom Business le furnizeaza;
- Finalizarea vanzarii prin incheierea de contracte;

CERINTE

- Abilitati de comunicare si negociere
- Spirit de echipa
- Studii superioare
- Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
- Optimism si perseverenta

BENEFICII OFERITE

- Cursuri predate de o firma specializata: curs de vanzari, tehnici de vanzare avansata si negociere, curs de comunicare;
- Salariu motivant (trepte salariale, bonusuri )
- Telefon, Calculator, Transport asigurat
- Bonuri de masa

NET ROM BUSINESS are 6 ani experienta in afacerile pe Internet, avand peste 300 de site-uri lansate. Echipa noastra este apta sa dezvolte solutii web profesionale, activitati de promovare pe web, proiecte tip e-commerce pentru partenerii locali si straini.