REPREZENTANT VANZARI

SC Romcarton SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROMCARTON SA, leader in domeniul productiei de carton ondulat si amblaje din carton ondulat, angajeaza REPREZENTANT VANZARI:

- Se subordoneaza Directorului Comercial;
- Raspunde de studiul pietei, de identificarea potentialilor clienti si de initierea colaborarii cu acestia;
- Urmareste activitatile concurentei;
- Reprezinta compania in toate aspectele relatiei comerciale (pregatire oferta si negociere, derulare contract) cu clientii din zona geografica alocata;
- Integreaza comenzile clientilor in activitatea ROMCARTON;
- Urmareste incasarile clientilor alocati.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari de minim 3 ani;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Spirit de echipa;
- Foarte bune cunostinte de operare PC (Word,Excel);
- Persoana serioasa, onesta, organizata, ambitioasa;
- Permis de conducere cat B (vechime minim 3 ani, fara incidente).

BENEFICII OFERITE

- Dac¿ te reg¿sesti in acest profil te astept¿m in echipa noastr¿ !
- Oferim salariu si beneficii in functie de experienta si profilul fiec¿rui candidat.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Romcarton S.A. este unul dintre cei mai mari producatori de ambalaje din carton ondulat din Romania cu o cifra de afaceri de peste 1.300.000 EURO/luna. Clientii sai provin din intreaga tara.
Romcarton S.A. este membra a Grupului Rossmann, unul dintre liderii europeni in producerea ambalajelor din carton ondulat. Grupul detine mai mult de 20 de intreprinderi in 9 tari din Europa si din Africa. Domeniul de activitate al acestor firme este industria hartiei si/sau cartonului ondulat.
In Romania, grupul detine in afara societatii Romcarton S.A. si cel mai mare producator de hartie pentru carton ondulat din Romania, AMBRO SA in Suceava.