Reprezentant Vanzari

PRAMAC GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In continua dezvoltare Pramac Group ofer¿ sansa de a v¿ al¿tura echipei noastre, de a
promova produsele nostre si de a face o carier¿ într-un domeniu foarte dinamic.

Noul nostru coleg/colega va:
- coordona si dezvolta vanzarile overseas
( Grecia, Turcia, Macedonia, Serbia, Bulgaria, Rep. Moldova )
- gestiona si coordona activitatea logistic¿
- administra si dezvolta relatiile cu dealeri care activeaza deja pe pietele enumerate;
- coordona activit¿tile comerciale si de marketing pe piete alocate conform politicii companiei
- raporta Senior Manager-ului;
- munci si va colabora al¿turi de echip¿ PRAMAC.

CERINTE

Ai putea fi tu, dac¿ :
- experient¿ minim¿ doi ani într-o pozitie similar¿;
- abilit¿ti de prospectare si analiza a pietei;
- experient¿ de negociere la nivel de top management;
- abilit¿ti de organizare si de comunicare;
- disponibilitatea deplas¿rilor frecvente in tarile mentionate;
- studii superioare;
- cunostinte de marketing;
- experient¿ în conducere auto (tip B, f¿r¿ evenimente).
- Limba engleza nivel avansat - esentiala, reprezinta un avantaj pentru vorbitori si de limba Italiana

BENEFICII OFERITE

- Dac¿ te consideri persoana potrivit¿, trimite o scrisoare de intentie (cu foto) si un CV detaliat pân¿ la data de Confidentialitatea informatiilor este garantat¿.
- Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

PRAMAC este unul dintre cei mai mari producatori mondiali de grupuri electrogene
( 1kVA- 2500kVA), transpalete manuale si electrice, avand mijloace de productie in Italia, Franta, Spania si China.Produsele sunt prezente pe pietele din Europa, America de Sud, America de Nord, Asia si Africa. Serviciile oferite complet devotate clientului, dovedesc intentia Grupului PRAMAC de a-si sustine utilizatorii la orice nivel professional. Metodele perfectionate de productie, testarea individuala a fiecarui echipament in toate stadiile de productie, garanteaza satisfacerea celor mai exigente cerinte de calitate.