Reprezentant vanzari

RISCO SERVICII FINANCIARE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dinamica, optimista, increzatoare in fortele proprii, dornica de a invata lucruri noi si .....DE A PROMOVA? Atunci ai un loc rezervat in echipa noastra!
Avem nevoie de noi colegi care sa se alature echipei noastre de vanzari. Misiunea ta va fi aceea de a descoperi noi oportunitati de promovare a serviciilor companiei ca solutii pentru nevoile clientilor si de a sustine o activitate permanenta de follow up pentru contractele existente.
PS: Suntem o echipa unita si ne dorim colegi pentru o colaborare cat mai lunga :) !

Iata ce va trebui sa faci:
- Identificare si contactarea de clienti noi pentru serviciile RisCo
- Mentine legatura cu clientii si incheie contracte. Contractele se incheie online fara vizite la clienti.
- Asigura suport clientilor in utilizarea aplicatiilor RisCo
- Urmareste atingerea obiectivelor de vanzare

CERINTE

- Experienta de minim un an in domeniul vanzarilor
- Persoana pozitiva, energica si organizata
- Abilitati de comunicare si capacitate de relationare
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix cu contract de munca pe perioada nedeterminata
- Bonusuri lunare
- Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
- Training specializat si suport pe tot parcursul colaborarii
- Acces gratuit la sala de sport si masaj (locatia firmei este exact langa Mega Mall)

RisCo este un serviciu online care pune la dispozitia tuturor firmelor informatii de afaceri oficiale despre toate companiile din Romania si din 20 de tari ale lumii, pentru un mediu de afaceri mai sigur si mai eficient.
Echipa noastra este formata din tineri profesionisti, cu totii incantati de munca lor si de rezultatele obtinute.