Reprezentant Vanzari

Excelexpo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti;
- promoveaza telefonic si prin e-mail produsele firmei catre clientii existenti si potentiali
- intocmeste si transmite oferte catre clienti;
- preia si proceseaza comenzile clientilor;
- actualizeaza baza de date;
- completeaza facturi, avize, chitante si orice alte documente necesare.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- cunoasterea operarii pe calculator si a suitei Office;
- bune abilitati de comunicare, orientare catre client;
- persoana serioasa, organizata, atenta la detalii, responsabila, dispusa sa invete lucruri noi;

Constituie avantaj:
- experienta in vanzari;
- experienta in domeniul productiei publicitare;
- cunoasterea limbii engleze;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + tichete de masa + comision din vanzari motivant;
- post full time in cadrul unei companii in continua dezvoltare;
- instruire gratuita la locul de munca;
- mediu de lucru placut;
- oportunitate de evolutie profesionala rapida, intr-o companie dinamica, cu peste 12 ani experienta in domeniul standurilor profesionale pentru prezentari.

Din 2003 si pana in prezent, am evoluat constant devenind una din principalele companii care produc, importa si personalizeaza standuri profesionale pentru prezentari. Avem cea mai mare gama de produse si o extindem periodic. Lucram pentru majoritatea companiilor mari din Romania, atat direct cat si prin intermediul agentiilor de publicitate cu care colaboram. Te invitam sa te alaturi unei echipe de profesionisti, tanara, dinamica si proactiva. Detalii despre noi poti afla pe pagina noastra de web: www.excelexpo.ro