Reprezentant vanzari

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, cautam urgent Reprezentant vanzari.

CERINTE

Experienta in vanzari - minim 2 ani
Cunoasterea limbii engleze (mediu-avansat)
Abilitatea de a dezvolta un portofoliu de clienti
Experienta in Cold Calling si Door to door sales
Atitudine pro-activa, orientata catre client, capacitate de a rezolva probleme si de a propune solutii
Initiativa, independenta, flexibilitate, orientare spre rezultate, perseverenta, Disponibilitate pentru deplasari
Abilitati dezvoltate de comunicare/relationare/negociere/vânzare, gândire strategica, capacitate de analiza si sinteza, implicare, reponsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariul Oferit: 2700 RON brut Respectiv 605 Euro net
Comision pentru indeplinirea targetului lunar ( acesta difera de la luna la luna )
Bonusuri la sfarsit de an
Crestere salariala din 6 in 6 luni.
Pentru candidatul potrivit, salariul este negociabil!

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.