Reprezentant Vanzari

Pavel T. Alina PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

detaliile pozitiei :

Cunoasterea limbii engleze (mediu-avansat)
Abilitatea de a dezvolta un portofoliu de clienti
Experienta in Cold Calling si Dor to dor sales
Atitudine pro-activa, orientata catre client, capacitate de a rezolva probleme si de a propune solutii
Initiativa, independenta, flexibilitate, orientare spre rezultate, perseverenta
Disponibilitate pentru deplasari
Abilitati dezvoltate de comunicare/relationare/negociere/vânzare, gândire strategica, capacitate de analiza si sinteza, implicare, reponsabilitate

CERINTE

Skills : orientat-catre-rezultat, abilitate-telesales, door-to-door
Required experience : 2 years
Spoken languages : English

BENEFICII OFERITE

Salariul Oferit: 2700 RON brut Respectiv 605 Euro net
Comision pentru indeplinirea targetului lunar ( acesta difera de la luna la luna )
Bonusuri la sfarsit de an
Crestere salariala din 6 in 6 luni .

DESCRIEREA FIRMEI

We offer consultancy activities