Reprezentant vanzari

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza, prezinta si vinde produsele comercializate de companie, in aria de care raspunde .
- Stabileste si participa la intalnirile cu clientii, intocmeste ofertele, identifica consumabilele potrivite ;
- Asigura consilierea clientilor cu privire la achizitia produselor comercializate de
companie.
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne impreuna cu managerul.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari de cel putin 3 ani(preferabil in vanzari HORECA)
- comunicare excelenta cu clientii;
- disponibilitate deplasari in Bucuresti si in zonele limitrofe.
- permis auto categ.B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant+procent din vanzari,telefon,laptop
- carte de munca;
- posibilitate de promovare

Boulangerie de lux, Grenier a Pain, prima franciza a lantului Grenier a Pain in Romania, localizata in zona de nord a Bucurestiului promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.