REPREZENTANT VANZARI

PDE STRATEGII SI INVESTITII EXTERNE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa ofere posibilitati de dezvoltare profesionala ;
- sa extinda gradul de participare a angajatilor în procesul de luare a deciziilor ;
- sa se sprijine în mai mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv ;
- sa stimuleze respectul reciproc între manageri si subordonatii lor.

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre ca REPREZENTAT VANZARI, vei avea urmatoarele responsabilitati:

- Participarea la dezvoltarea strategiilor, a planului de vanzari si a planului de afaceri;
- Promovarea produselor companiei catre clienti si asigurarea consultantei in relatia cu acestia;
- Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii;
- Prospectarea permanenta a pietei;
- Gestionarea relatiilor cu clientii si marirea portofoliului existent.

CERINTE

- studii medii/ superioare;
- de preferinta experienta intr-o activitate de vanzare directa sau distributie;
- orientare catre client;
- permis auto categoria B;
- cunostinte de operare PC;
- capacitatea de a lucra independent;
- foarte bune abilitati de relationare interpersonala si negociere, flexibilitate, tenacitate, spirit intreprinzator;
- utilizare masina personala in interes de serviciu;
- disponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv,
posibilitatea lucrului intr-o echipa tanara,
pentru utilizarea masinii personale in interes de serviciu se ofera bonusuri suplimentare.

Compania PDE Strategii si Investitii Externe, infintata la inceputul anului 2006, a aparut dintr-o dubla nevoie. Cand spunem acest lucru, ne referim atat la necesitatea administratiilor publice locale de a atrage fonduri, dar si la cererea de informatie si nevoia de indrumare a grupurilor de investitori.
Misiunea PDE Strategii si Investitii Externe, este aceea de a identifica impreuna cu ambele parti interesate (administratii publice si oameni de afaceri), puncte de interes comun, fiind vizate in mod direct domenii precum: industria, agricultura, legumicultura, zootehnia, turismul, agroturismul .
PDE Strategii si Investitii Externe si-a propus ca obiectiv principal, sa devina o punte de legatura intre administratiile publice locale, care au nevoie de infuzie de capital, in vededrea dezvoltarii socio-economice si potentialii investitori interesati de oportunitatile de afaceri, neexploatate din tara noastra.
Echipa PDE s-a format in timp, din oameni specializati in domenii diverse ¿ comunicare in afaceri, jurnalistica, sociologie, economie, management, administratie ¿ toti uniti de dorinta de perfectionare si obtinerea de rezultate deosebite.
Viziunea noastra este o Romanie dezvoltata, Romania europeana.