REPREZENTANT VANZARI

PROINDUSTRIE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC PROINDUSTRIE SRL este o companie infiintata in anul 2006 cu obiect de activitate distributia de produse industriale , rulmenti , simeringuri , curele trapezoidale , unelte , scule electrice , materiale electrice , iluminat , materiale sanitare , ventilatie.

Activitatea se desfășoară 80% pe teren
Identificarea potențialilor clienți
Promovarea și vânzarea produselor din portofoliul societății
Creșterea portofoliului de clienți pe zona alocată(constructori,revanzatori,clienți finali)

CERINTE

Studii medii/superioare,cunoștințe MS Office(Word,Excel)
Bune abilități de comunicare și negociere,prezenta agreabila
Permis conducere cât.B fără evenimente importante
Persoana dinamica , cu inițiativa și orientare către rezultate
Disponibil pentru munca de teren,experienta constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Bonus lunar
Mașina de servici
Laptop
Telefon

SC PROINDUSTRIE SRL ofera clientilor o gama larga de produse destinata firmelor cu parcuri auto si utilaje si celor din domeniul constructiilor. Produsele acopera toata gama necesara intretinerii unei cladiri, de la suruburi si organe de asamblare pana la echipamente de ridicat si stivuit.