Reprezentant vanzari

sc dova capital srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor si imaginea companiei
Contactarea potentialilor clienti dar si mentinerea relatiilor stranse cu acestia
-Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.

CERINTE

Persoana serioasa cu spirit de echipa
-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-Dinamic, aspect placut, perseverent
-Abilitati de comunicare verbala si scrisa
-Putere de convingere

BENEFICII OFERITE

posibilitatea de promovare permanenta in functie de rezultate
-traininguri in strainatate.
-masina
-telefon
-salariu motivant
-bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale
-dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate ( team building )

Reprezentanta americana cu istorie de peste 98 de ani pe Glob prezenta in Romania de 22 de ani care are ca scop promovarea propriilor produse si a propriilor angajati