REPREZENTANT VANZARI

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

REPREZENTANT VANZARI Regional - Echipamente de tip industrial
AXIAL Resurse Umane realizeaza o selectie pentru o companie nationala in plina dezvoltare.
Atributii:
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti
- Identificarea potentialilor clienti
- Ofertare, prezentarea produselor companiei,
- Negociere conditii comerciale, contractare

CERINTE

Persoana cu experienta in vanzari directe - minim 1 an.
Permis auto - categ. B, cu experienta de condus
Operare PC - Ms Office - nivel bun
Limba engleza - nivel mediu
Capacitati de comunicare si negociere
Persoana determinata in dezvoltarea carierei

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, masina, telefon mobil, laptop
Posibilitati reale de dezvoltare profesionala

Una dintre cele mai apreciate companbii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate