Reprezentant vanzari

S.C. MATEI CONF GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea nevoilor potentialilor clienti,
- construirea de oferte pentru aceştia, în baza soluţiilor financiare identificate,
- analiza solicitărilor clienţilor in functie de tipul de activitate pe care acestia o desfasoara, întocmirea ofertelor şi finalizarea procesului de vânzare prin semnarea de contracte, în limitele competenţelor acordate prin normele interne,
- menţinerea unei legături permanente cu clienţii, acordându-le asistenţa necesară pe durata parteneriatului cu aceştia

CERINTE

Studii superioare,
- Experienţă în vânzarea de produse confectionate textil constituie un avantaj,
- Bune abilităţi de planificare şi organizare, de dezvoltare comunicare şi negociere,
- Capacitatea de a relaţiona cu diverse tipologii de oameni,
- Orientare spre rezultate şi capacitate de gestionare a problemelor.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- oportunităţi de carieră şi dezvoltare intr-un colectiv de profesionisti,
- laptop , telefon de serviciu , masina pentru deplasari,
Pachet salarial : salariul fix, comision din vanzari , tichete masa , prime in functie de performante ,

Fondata in 2003, compania Matei Conf Grup si-a castigat o pozitie de leader pe piata nationala a Echipamentelor Individuale de Protectie, putand raspunde eficient oricarei provocari privind preventia riscurilor ocupationale in industriile cu risc asociat.

Compania Matei Conf Grup produce si comercializeaza Echipamente Individuale de Protectie (EIP) ce fac parte din categoria I, categoria a II-a si categoria a III-a, avand propria fabrica echipata cu masini speciale de inalta tehnologie care fac posibila realizarea oricarui tip de echipament de protectie. Aceste masini, dublate de personalul specializat, reprezinta combinatia necesara realizarii in fiecare luna a unui numar de aproximativ 10.000 piese, in functie de cerintele de complexitate ale produsului.