Reprezentant vanzari

Libris SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea de oferte conform cerintelor clientului;
- asigură desfăşurarea procesului de vânzare către clienţi;
- identificarea de noi clienti in zona arondata;
- incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti;
- realizarea rapoartelor de activitate periodice;
- urmăreşte realizarea targhetelor.

CERINTE

- persoana dinamica;
- serioasa;
- motivata;
- capacitate de convingere;
- persuasivitate;
- siguranta de sine;
- autocontrol;
- responsabilitate;
- constiinciozitate;
- abilitati de comunicare si relationare dezvoltate;
- prezenta agreabila;
- proactivitate, bune abilităţi de negociere şi relaţionare, putere de convingere;
- initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor;
- atitudine deschisa, optimism, orientare spre client;
- cunostinte de baza in domeniul IT (Microsoft Office);
- cu permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Editura
Distributie carti