Reprezentant vanzari

Genius Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-reprezentare in piata de profil, ofertare, studii de piata
-dezvoltare relatie comerciala cu clientii firmei
-identificarea si implementare de noi clientii
-monitorizare derulare livrari, incasare debite clienti
-suport tehnic clienti
-mercantizare
-analiza si rapoarte de activitate

CERINTE

-acces permanent la internet (home office)
-experienta in distributie minim 1 an
-abilitati de comunicare si negociere f bine dezvoltate
-orientare catre client
-aspect fizic placut
-permis conducere cat B, exp minim 1 an in conducere
-liber de sarcini la alte societati comerciale
-cunostinte operare PC
-cunostinte operare PALM

BENEFICII OFERITE

comision vanzare, comision incasare, bonus-uri pentru target, auto full time, telefon mobil, palm, traninguri de specializare, actiuni de socializare, posibilita.ti de avansare

Genius Distribution srl - Bucuresti, este importator si distribuitor la nivel national de produse pentru instalatii termice, tehnico sanitare, obiecte sanitare pentru amenajarea salilor de baie, chiuvete din inox, aparatura electrocasnica si feronerie. Misiunea noastra este de a oferii colaboratorilor nostrii solutia completa la un inalt standard de calitate in conditii de livrare rapida, la preturi competitive. Valorile noastre sunt profesionalismul, performanta si loialitatea. Societatea a luat fiinta in 1996 si s-a dezvoltat permanent atat in ceea ce priveste cifra de afaceri cat si numarul si calitatea angajatilor. Planul nostru este de a extinde aria de acoperire in continuu pana la acoperirea tuturor oraselor importante din tara. Clientii nostri sunt depozitele si magazinele de profil, societati care executa lucrari in instalatii si constructii, persoane fizice care construiesc locuinte in regie proprie.