REPREZENTANT VANZARI

J & J GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant de vanzari pentru Bucuresti si jud. Ilfov, pozitie subordonata Directorului de vanzari si avand urmatoarele cerinte si responsabilitati:

- Obiectiv principal: Promovarea si vanzarea produselor companiei catre clienti

- ofertare / urmarire lucrari / livrare

- Urmarirea incasarilor

- Dezvoltarea portofoliului de clienti si dezvoltarea de relatii de parteneriat cu clientii

- Intocmirea de rapoarte periodice de activitate catre managementul companiei

- Participare la prezentari, targuri si expozitii ale companiei

CERINTE

Experienta relevanta intr-un post similar

- Permis auto (categoria B)

- Seriozitate, ambitie, spirit de initiativa

- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere

- Dorinta de afirmare profesionala

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv ce include bonusuri de performanta

- Mediu de lucru atractiv

- masina

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCTIE PUBLICITARA