Reprezentant Vanzari

Artlegis SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Implementeaza si aplica strategia de vanzari a companiei si politica de discounturi
- Stabileste, mentine si dezvolta relatiile cu clientii din aria de responsabilitate.
- Promoveaza produsele din portofoliu
- Raspunde de atingerea targetului lunar / anual de vanzari

CERINTE

Candidatul Ideal:
- Experienta in vanzari minim 3 ani
- Experienta obligatorie de vanzari in domeniul cosmetice/beauty catre saloane de minim 1 an
- Aspect profesional-business
- Abilitati de prezentare si negociere
- Cunostinte medii a limbii engleze
- Cunostinte operare PC: Windows, Word, Excel, Outlook

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Comision din vanzari
- Instruiri de specialitate
- Posibilitati de dezvoltare profesionala continua

Artlegis SRL este unic distribuitor in Romania si Republica Moldova a gamei de produse Nordic Hair Contrast (DANEMARCA).
Intrat in a doua decada de existenta, Hair Contrast este fara orice dubiu cel mai bun si cel mai rapid sistem de extensii din par pe banda adeziva, testat si utilizat de catre stilistii din intreaga lume.
Controlul calitatii si dezvoltarea perpetua au facut din Hair Contrast unul dintre cele mai mari branduri din Europa, cu extindere rapida in intreaga lume.