Reprezentant vanzari

Mexi Web Project

Job expirat

RESPONSABILITATI

BDCR (Baza de date a construcţiilor române) este cel mai rapid şi cel mai practic ghid de construcţii din România. Obiectivul nostru este crearea unei baze de date cu producători, distribuitori și prestatori din domeniul construcțiilor. Așadar, dorim să ne extindem rețeaua la nivel național, în toate județele tării, și pentru aceasta căutăm colaboratori pe postul dereprezentant vânzări, care să ne reprezinte și să promoveze serviciile oferite de BDCR către potențialii clienți.

Responsabilități:
-identificarea noilor clienți și extinderea permanentă a bazei de clienți prin înregistrarea societăților pe BDCR
-promovarea serviciilor oferite de BDCR către potențialii clienți
-raportare corectă, completă și la timp a activității desfășurate pe teren

BDCR este un site unic în România, o bază de date complexă a construcţiilor, totuşi foarte simplu de utilizat.

CERINTE

-experiență în vânzări B2B în domeniul construcțiilor
-să fie motivat de căștiguri bazate pe comision
-să fie organizat și disciplinat
-să interacționeze ușor și să fie comunicativ
-să fie o persoană de încredere cu dorința de a căștiga cât mai mult

BENEFICII OFERITE

-venituri pe bază de comision
-plata săptămânală
-program de lucru flexibil
-contract de colaborare pe perioadă nedeterminată
-posibilitate de dezvoltare pe plan personal și profesional
-oportunităţi de promovare
-posibilatea de a participa în viitor şi la alte proiecte elaborate de către BDCR

BDCR (Baza de date a construcţiilor române) este cel mai rapid şi cel mai practic ghid de construcţii online din România.