REPREZENTANT VANZARI

ESTIMA MEDICAL GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea tuturor produselor din portofoliu
- intocmeste oferte
- promoveaza produsele din portofoliu in conformitate cu strategiile de marketing si strategiile medicale;
- desfasoara optim activitatea in teritoriu si birou
- stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- identifica si exploateaza oportunitati de piata.

CERINTE

- studii superioare absolvite (avantaj Bioinginerie sau Politehnica)
- experienta in promovare/vanzare - minim 1 an;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- orientare catre client/orientare spre rezultate;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- carnet de conducere categ. B, disponibilitate pentru deplasare.
-limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+comision
- bonusuri in functie de performanta
- telefon, laptop, masina

Estima Medical Group importă şi comercializează o gamă largă de echipamente şi produse destinate blocului operator, asigurând toate serviciile necesare pentru a susţine atingerea unor performanţe chirurgicale deosebite, indiferent de specializare.