REPREZENTANT VANZARI

SC LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant vanzari aparatura, reactivi si consumabile pentru laboratoare:
- de cercetare
- clinice
- universitati
- petrochimie
- industrie
- metalurgie
etc.
- Identificarea posibililor clienti si mentinerea unei foarte bune legaturi cu acestia.
- Identificarea proiectelor de investii in derulare, contactarea persoanelor responsabile, urmarirea proiectelor si implementarea lor.
- Prezentarea produselor firmei in cadrul unor expozitii, simpozioane, etc.
- Deplasari in tara la clientii din zona alocata.
- Se ofera salariu fix si comision din vanzari

CERINTE

- Persoana resposabila si motivata pentru o cariera de succes care poate sa faca fata provocarilor care le implica vanzarile directe pe o piata de nisa.
- Persoana care trebuie sa dea dovada de seriozitate si profesionalism in activitatea desfasurata si care sa poata face fata unui regim de lucru sustinut si organizat.
- Rezistenta la stres.
- Se solicita experienta similara (cel putin 1 an) acumulata in alta firma din domeniul vanzarii de aparatura si consumabile de laborator.
- Se solicita cunoasterea limbii engleza la nivel avansat - scris/vorbit/citit

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu Echipamente si Consumabile de Laborator