Reprezentant Vanzari

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• cunostinte PC (Excel)
• experienta in vanzari - minim 2 ani/ domeniul distributiei de hartii speciale;
• foarte bune abilitati de comunicare;
• capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;
• capacitate de structurare a prioritatilor;
• spirit organizat, perseverent;
• capacitate de munca in echipa;
• bune abilitati de relationare interpersonala.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 2 ani;
- Cunostinte marketing;
- Studii superioare;
- Cunostinte limba engleza/avansat
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Foarte bune capacitati organizatorice, de analiza si sinteza;
- Persoana proactiva;
- Permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist/ autoturism, laptop, telefon;
Pachet motivational corelat cu performanta;
Clientul nostru este o importanta companie - distribuitor exclusiv de hartie si carton in rola si coala pentru mai multi producatori de marca din Europa.

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promptitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.