Reprezentant vanzare/promovare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clinica medicala caută reprezentant promovare servicii medicale clinice/paraclinice către medicii specialiști și de familie.
Ne dorim de la noul coleg, sa mențină și sa dezvolte relațiile cu aceștia, sa identifice permanent modalități noi de acțiune.
Sa fie o persoana care își atinge constant obiectivele.
Sa fie o persoana cu simțul afacerii și spirit inovativ.
Persoana organizata, comunicativa cu bune abilități de promovare și vânzare.
Cunoștințe despre piața (preturi, servicii, competitori).

Responsabilități :
1. Pregătirea săptămânală a planurilor de vizite și pregătirea activității de implementare in teren a acțiunilor de marketing;
2. Atingerea target -ului lunar;
3. Monitorizează și raportează acțiunile de vânzări și marketing implementate de concurenta;
4. Întreține relațiile cu medicii, si rezolva prompt sesizările acestora;

Beneficii:
- salariu fix + comision in functie de vanzarile realizate lunar
- telefon mobil, masina de serviciu, laptop si alte beneficii in functie de cuantumul vanzarilor.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- telefon mobil, masina de serviciu, laptop si alte beneficii in functie de cuantumul vanzarilor

DESCRIEREA FIRMEI

Clinica medicala/Laborator analize