Reprezentant Vânz¿ri Servicii Profesionale de Publicitate

GEMINA CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Dinamic ¿i proactiv, având capacit¿¿i de comunicare ¿i rela¿ionare interpersonal¿ peste medie, abilit¿¿i dezvoltate de prezentare ¿i negociere,
- Absolvent de studii superioare,
- Bun cunosc¿tor ¿i vorbitor al limbii engleze,
- Rezistent la stress prelungit ¿i capabil de automotivare, cu spirit întreprinz¿tor ¿i de echip¿, adaptabil ¿i deschis la nou, centrat pe finalitate ¿i
- Posesor al permisului de conducere categoria - Experien¿a în domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ma¿in¿ de serviciu în regim full-time, telefon mobil, comision atractiv, bonifica¿ii ¿i prime pentru atingerea ¿i dep¿¿irea obiectivelor de interes major pentru companie, formare profesional¿ continu¿, plan de carier¿, mediu de lucru occidental.

Companie de presa cu prezenta activa de piata, editor a doua publicatii de profil business, auditate BRAT