Reprezentant Vânz¿ri Publicitate

S.C. Precision Media S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S¿ începem cu începutul: pe cartea ta de vizit¿ va scrie „Reprezentant Vânz¿ri Publicitate” ¿i te vei ocupa de sec¿iunea „job advertising”, c¿ tot suntem la capitolul ¿sta. Ce înseamn¿ asta? Înseamn¿ c¿ va trebui s¿ î¿i atingi (¿i daca e¿ti tare, chiar sa î¿i dep¿¿e¿ti) targetul de vânz¿ri, s¿ câ¿tigi cu farmecul t¿u cât mai mul¿i clienti, pe care s¿-i ¿i „¿ii aproape” pe termen lung ¿i, din când în când, s¿ preg¿te¿ti rapoarte ¿i analize de vânz¿ri, ca s¿ te po¿i plânge ¿i tu cu ceva acas¿.

CERINTE

Noi te c¿utam pe tine! Ce zici, e¿ti preg¿tit s¿ faci parte din echipa noastr¿? Daca nu i¿i place s¿ stai degeaba, te implici în tot ce mi¿c¿ ¿i ¿tii cum s¿ întorci mereu situa¿ia în favoarea ta, e¿ti deja la jum¿tatea drumului spre noi. Mai trebuie s¿ vorbe¿ti bine de tot limba matern¿ a lui Mark Twain (sau Bruce Willis, cum preferi), s¿ nu-¿i pun¿ probleme un tabel în Excel ¿i s¿ func¿ionezi bine în ga¿c¿ (scuze, în echip¿). ¿i dac¿ te mai ¿i ui¿i diminea¿a în oglind¿ ¿i î¿i place ce vezi, î¿i preg¿tim propriul t¿u birou aici la noi, cu scaun directoral ¿i tot tacâmul.

BENEFICII OFERITE

În schimb, noi te facem un om fericit: î¿i vine salariul fix în cont în fiecare lun¿, prime¿ti comisioane grase când e¿ti harnic (¿tim noi c¿ asta înseamn¿ mai tot timpul) ¿i pleci cu noi în team building cand î¿i vine cheful de vacan¿¿.

Daca ¿i-a pl¿cut de noi, trimite-ne un CV prin myjob.ro sau la adresa andra.rat@precisionmedia.biz, cu men¿iunea „Reprezentant Vânz¿ri Publicitate” ¿i î¿i p¿str¿m un loc aici în birou.

DESCRIEREA FIRMEI

Inainte de toate, s¿ ne prezent¿m ¿i noi cum trebuie:
Precision Media este o companie de publishing axat¿ pe youth marketing, folosind diverse canale media dedicate acestui target. Pe pia¿a din România din februarie 2004, Precision Media editeaz¿ Agenda Universitar¿, Agenda de Liceu, precum ¿i revistele StudentMax ¿i Ambition, distribuite gratuit în marile centre universitare ¿i de business din ¿ar¿. De asemenea, compania asigur¿ ¿i alte servicii, cum ar fi amplasarea de panouri publicitare în campusuri ¿i universit¿¿i.