Reprezentant vânzări spațiu publicitar

europaproeditions srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
-Promoveaza si vinde serviciile de publicitate ale companiei (spatiu publicitar)
-Contacteaza clientii directi din portofoliu sau potentialii clienti directi in vederea prezentarii produselor editurii si incheierii de contracte de publicitate cu acestia
-Studiaza monitorizarea concurentei si propune actiuni in confomitate cu aceste analize

CERINTE

- Experiență similară de minimum 3 ani (experiența anterioară în media
și real estate constituie un avantaj)
- Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu)
- Abilități excelente de prezentare și negociere
- Capacitate de exprimare fluentă și coerentă
- Pachet MS Office
- Permis conducere B
- Posibilitatea de a călători la nivel național

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Comision și bonus de performanță
- Mediu de lucru plăcut
- Posibilități de promovare și dezvoltare profesională
- Programe performante de training și coaching

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Media (print and online)