REPREZENTANT VÂNZĂRI – Producţie publicitară

SC Still Print Forward SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prospectarea pietei, identificarea şi contactarea clienţilor noi
• Promovarea produselor şi serviciilor oferite
• Negocierea, încheierea şi urmărirea contractelor
• Îndeplinirea targetelor stabilite de companie pe toate componentele
• Realizarea rapoartelor de activitate

CERINTE

• Studii medii (studiile universitare reprezintă un avantaj)
• Atitudine pozitivă, dorinţa de a învăţa lucruri noi
• Experienţa în domeniul vânzărilor pe teren, vânzări B2B (experienţa în publicitate reprezintă avantaj)
• Ambiţios, pro-activ, responsabil, entuziast, bune capacităţi de comunicare, spirit competitiv şi orientare spre rezultate
• Ţinuta prezentabilă
• Cunoştinte de operare PC (MS Office) şi navigare internet
• Limba engleză (avantaj
• Permis auto cat. B (nu este obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix + comision
• Telefon mobil
• Dezvoltare personala, training-uri

Infiintata in urma cu 10 ani, compania noastra deruleaza campanii si proiecte integrate pentru companii nationale si multinationale.