Reprezentant teritorial

Lamserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor companiei in regiune;
- Participarea activa la realizarea targetului lunar;
- Consolidarea portofoliului de clienti la nivel zonal si atragerea de noi clienti
- Training gratuit si de cea mai inalta calitate, precum si sustinere constanta in munca depusa
- Un job foarte dinamic si creativ
- Educatie la un standard international

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare
- Atitudine pozitiva si focalizata catre atingerea obiectivelor,
- Entuziasm
- Seriozitate si responsabilitate
- Experienta in vanzare (constituie un avantaj)
- Cunostinte limba engleza
- Operare PC (Internet, MS Office)
- Permis conducere categoria B
- Persoana comunicativa si dinamica cu dorinta de a progresa in profesie
- Studii superioare
- Calculator si conexiune la internet

BENEFICII OFERITE

- Venit bazat exclusiv pe comisionul din vanzari (nelimitat)
- Program de lucru flexibil
- Placerea de a lucra cu produse de cea mai inalta calitate

DESCRIEREA FIRMEI

Importator carte in limba engleza