Reprezentant teritorial

S.C. AMV EST IMMOBILIARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei, abordarea potentialilor clienti, identificarea necesitatilor si oferirea de solutii conforme cu acestea. Candidatul ideal este persoana ambitioasa, motivata de cariera si bani pe baza rezultatelor si care poate implementa straegia companiei, strategie stabilita pe baza experientei internationale.

CERINTE

Studii medii minim
Experienta in vanzari, imobiliare sau consultanta reprezinta un plus
Cunostinte operare calculator si internet
Bun Negociator
Ordonat
Capacitatea de a lua decizii, inovativ

BENEFICII OFERITE

Training specializat,
Pachet salarial motivant
Mediu de lucru occidental

Societarea este unic reprezentant REplat pe regiunea Romania care poate oferi serviciile MLS ale portalului www.replat.com. Unul din motto-urile companiei este acela: \"to share\". Intr-o piata a tranzactiilor imobiliare in plina ascensiune liantul este REplat!