REPREZENTANT TERITORIAL

CASA SOCIALA A CONSTRUCTORILOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cresterea numarului de membri CSC (firme de constructii)
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu membrii si cu beneficiarii de investitii
- urmarirea efectuarii varsamintelor de catre firmele din zona de responsabilitate
- atingerea obiectivelor stabilite (niveluri si structura);

CERINTE

- abilitati de comunicare interpersonala,
- aptitudini de vanzare,
- ambitie si putere de munca,
- disponibilitate pentru deplasari;
- perseverent si organizat (urmarirea riguroasa a contactelor stabilite);
- cunostinte de operare PC - MS Office si Internet (pentru raportari bilunare si schimb de informatii).

BENEFICII OFERITE

Comision motivant, in functie de indeplinirea obiectivelor, posibilitatea colaborarii pe termen lung, program de lucru flexibil, pot deveni reprezentanti teritoriali ai CSC inclusiv pensionari sau persoane angajate intr-o alta activitate.
Oferta: se va negocia in urma interviului

Casa Sociala a Constructorilor (CSC) este unicul operator privat de protectie sociala din Romania, infiintat printr-o lege organica - Legea nr.215/22.12.1997.
Incepand cu anul 1998, CSC asigura (ca alternativa la trimiterea lucratorilor in somaj) protectia sociala a lucratorilor din constructii in anotimpul friguros.
Membrii CSC (in numar de aproape 600 la nivel national) sunt antreprenori (firme) de constructii, din toate grupele de marime - foarte mari, mari, mijlocii si mici, insumand circa 155.000 salariati.