Reprezentant Teritorial

SC. PDE STRATEGII SI INVESTITII EXTERNE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune reprezentarea societatii la nivel regional, prospectarea pietei, abordarea precum si identificare necesitatilor venite de la client in vederea solutionarii si incheierii de parteneriate. Urmarirea unei bune desfasurari a colaborarii precum si identificarea de noi oportunitati.

CERINTE

Studii medii minim
Experienta anterioara in vanzari este un plus
capacitate organizatorica si decizionala
Cunostinte operare PC
Bune abilitati de negociere
Aspect fizic placut
Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate
Pachet salarial competitiv
Mediu de lucru intr-o echipa tanara in ascensiune

Consultanta in afaceri si management. Societatea s-a infiintat in 2006 si a cunoscut o dinamica considerabila inca de la inceput fiind un partener de nadejde al Administratiilor Locale precum si al IMM-urilor. Societatea ofera solutii si promovare pentru dezvoltare atat regionala cat si in afaceri.