Reprezentant tehnic vanzari

Tikany Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofertare directa sau prin alte mijloace specifice de promovare ale produselor catre : Companii de distributie materiale de constructii ; Companii de constructii ; Arhitecti ; Proiectanti ; Cladiri in constructii

CERINTE

Ambitie ; Hotarare ; Spirit antreprenorial ; Orientat catree obtinerea de mari comenzi in interval de timp cat mai scurt .

BENEFICII OFERITE

Cooperarea se va desfasura pe perioada nedeterminata in baza unui contract dee comisionare , comisionul acordat fiind de 5% din valoarea incasat exclus Tva . Comisionul esre considerabil avand in vedere ca in acesata afacere valorile comandate se situeaza la valori considerabile .

Bonus acordat in valoare de 3.000 lei la atingerea plafonului de vanzari de 300.000 lei in tr-un interval de timp cat mai scazut .

Import si distributie nationala de gresie-faianta-marmura-granit .

Sustinatori financiari ai marilor dezvoltatorilor de proiecte rezidentiale si cladiri ptr. afaceri .

Calitatea marfurilor este U L U I T O A R E iar preturile ca un prim paradox sunt faorte mici !!!!!