Reprezentant tehnic vanzari

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si intretinerea portofoliului de clienti;
Prospectare si evaluare piata;
Promovarea companiei si a produselor acesteia;
Realizarea ofertelor comperciale;
Negocierea si incheierea contractelor.

CERINTE

Studii superioare, de preferat tehnice;
Experienta de minim 3 ani in vanzari;
Cursuri, traininguri de vanzari - obligatoriu
Cunostinte pe parte de instalatii poate fi un avantaj;
Bune cunostinte de tehnici de vanzare;
Carnet de conducere categoria B;
Bine organizat;
Corect;
Responsabil.

BENEFICII OFERITE

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI