Reprezentant Tehnic Vanzare

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate in magazin urmarind oferirea de servicii complete privind vanzarea de piese si accesorii pentru vehicule comerciale (consiliaza, identifica, comanda, vinde, incaseaza, gestioneaza);
- Urmareste atingerea obiectivelor cantitative si calitative personale.

CERINTE

- Experienta in vanzari directe min. 1 an
- Cunostinte temeinice de operare PC – MS Office
- Cunostinte / experienta in domeniul mecanicii auto
- Bune abilitati de comunicare
- Carnet de conducere valid (fara evenimente)

Constituie avantaje:
- cunostinte de operare in programele de identificari piese si progamul SAP,
- experienta in domeniul comercializarii pieselor de schimb,
- capacitatea de munca sub presiune,
- disponibilitatea pentru orar prelungit,
- cunoasterea limbii germana sau engleza.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un post stabil intr-o companie in continua dezvoltare.
- Salariu atractiv, bonus functie de performantele obtinute.
- Instruire de specialitate.
- Conditii de munca excelente.

Compania ATP Exodus este lider in importul ¿i distributia pieselor de schimb pentru camioane, cu 28 de sucursale in Romania, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.