Agent de vanzari B2B in constructii in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru una dintre cele mai importante companii de distributie din Romania, cu renume pe piata materialelor pentru constructii, amenajari si decoratiuni, suntem in cautarea unui Agent de vanzari, care va face parte din departamentul de clienti finali B2B.

Activitatile pe care le vei desfasura sunt urmatoarele:

- consultanta si expertiza in ceea ce priveste vanzarea produselor comercializate de companie;
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- mentinerea legaturii cu clientii;
- acordarea de suport clientilor;
- promovarea si vanzarea produselor companiei.

CERINTE

Ca sa te incadrezi perfect in echipa, trebuie sa:

- ai experienta fie in domeniul tehnic, fie in cel al vanzarilor;
- studii medii sau superioare (de preferinta tehnice);
- cunosti limba engleza la nivel mediu;
- detii permisul de conducere, categoria B;
- fii disponibil pentru deplasari;
- ai cunostinte de calcul matematic si de geometrie elementara;
- ai abilitati de negociere si comunicare;
- fii o persoana careia ii plac provocarile, inteligenta si cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- salarizare fixa + tichete de masa + comision din vanzari;
- masina si telefon de serviciu;
- program usor flexibil;
- training-uri pentru dezvoltarea profesionala;
- concursuri lunare;
- prime de sarbatori si de ziua de nastere.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things