REPREZENTANT TEHNIC SI COMERCIAL

ELECTROAPARATAJ S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice postului de asistent in Departamentul de Vanzari al companiei:
- efectuarea comenzilor;
- mentinerea relatiei cu clientii;
- operarea in aplicatia informatica a companiei (ORACLE);
- evidenta restantelor;
- raportari privind situatia vanzarilor;
- gestionarea circuitului documentelor specifice departamentului;

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor
- Cunostinte in domeniul tehnic - sisteme si aparataj electric
- Foarte bune abilitati de operare pe calculator - Pachetul Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
- Experienta de lucru in Oracle constituie un avantaj
- Puternice abilitati de comunicare
- Seriozitate
- Rigurozitate
- Dorinta de invatare
- Motivatie

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv + bonuri de masa;
- Training de specialitate in aplicatia informatica a companiei;
- Posibilitati de avansare in cariera.

Companie 100% privata, lider cu traditie pe piata romaneasca a producatorilor de aparataj electric de joasa tensiune, aparataj electrocasnic, aparataj de instalatii si accesorii pentru autoturisme.