Reprezentant tehnic si comercial

Printhead

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va oferi clientilor suport tehnic si informatii legate de produsele comercializate, astfel incat acestia sa aleaga ceea ce li se potriveste cel mai bine nevoilor. Va prelua comenzi si le va factura, de asemenea va plelua imprimantele de la clientii ce se prezinta la sediu, testa echipamentele, intocmi o fisa service, iar dupa repararea produsului de catre departamentul de service, atunci cand se va prezenta clientul la sediu, va testa si inmana echipamentul clientului. El va imparti aceste sarcini cu inca 2 colegi.

CERINTE

Colegul ideal are:
- Orientare si abilitati tehnice ridicate
- Foarte bune abilitati de comunicare si de relationare interpersonale
- Cunostinte IT medii
- Foarte bune abilitati de organizare, atentie si spirit intreprinzator.
- Profesionalism, empatie si lucreaza confortabil in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (in concordanta cu nivelul de profesionalism, performanta individuala si a companiei)
- Mediu de lucru placut (facilitati + colectiv)
- Posibilitati de promovare
- Alte bonusuri si avantaje.