REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL-materiale de constructii, montaje invelitori

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de vanzari de materiale de constructii(de la birou);
- Executa masuratori la invelitori si relevee(pentru ofertare);
- Oferteaza materiale de constructii si invelitori(de la birou);
- Monitorizeaza executiile de montaj(de la birou);
- Monitorizeaza derularea comenzilor(de la birou);
- Desfasoara activitati de promovare a produselor companiei(de la birou);
- Clientii tinta: persoane fizice, persoane juridice, cartiere rezidentiale, birouri de arhitectura, companii de constructii;
- Se asigura training initial.

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare(studii tehnice cu minima experienta in constructii/facultate de constructii-fara experienta);
- Experienta minim 1 an in vanzari materiale de constructii/studii superioare constructii;
- Cunostinte bune de operare calculator: MS Office, navigare internet;
- Permis auto, categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu personalitate combativa, cu abilitati de lucru in echipa, cu disponibilitate la program si cu determinare pentru lucrul in vanzari.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 1800-2000 RON + comision din vanzari;
-In perioada de proba, salariul net este de 1800 RON + comision din vanzari;
-Se ofera autoturism pentru deplasari, telefon;
-Program de lucru L-V: 08.00-17.00, specific postului;
-Exista reale posibilitati de promovare in functie de performante;
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERTUL CU MATERIALE DE CONSTRUCTII-MONTAJE INVELITORI.
Locatia companiei se afla in sectorul 5, Bucuresti.