REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL-anvelope auto

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si serviciilor furnizate de catre companie in zona alocata;
- Mentinerea si dezvoltarea bazei de date cu clienti(retail+flote);
- Prezentarea ofertei de produse si servicii;
- Negocirea si semnarea de contracte comerciale;
- Urmarirea platilor contractelor incheiate;
- Urmarirea stocurilor la client;
- Monitorizarea activitatii concurentei pe piata;
- Intocmirea rapoartelor de activitate-rapoarte de vanzari(saptamanal si lunar);
- Oferirea de asistenta post vanzare pentru clienti(flote).

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii medii/superioare;
- Experienta minim 1 an pe un post similar(avantaj domeniu similar-anvelope);
- Cunostinte bune MS Office;
- Cunostinte medii de limba engleza, avantaj limba italiana.

Candidatul ideal trebuie sa posede bune abilitati de comunicare, sa fie dinamic, optimist, organizat, corect, prestant, rezistent la stres, cu spirit de echipa, sa aiba o buna capacitate de analiza si organizare, sa aiba o atitudine specifica pentru un post in domeniul Vanzarilor.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este minim 2500 RON(inclusiv comision);
- In perioada de proba(3 luni), salariul NET va fi cuprins intre 1500 si 1800 RON.
- Se ofera bonuri de masa, transport la si de la locul de munca;
- Exista reale posibilitate de promovare;
- Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00, disponibilitate pentru program prelungit(specific vanzarilor);
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE ANVELOPE AUTO.
Locatia companiei este in sector 6, Bucuresti.

www.mediamarket.ro

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!