Reprezentant tehnic comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea materialelor speciale de constructii;
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- Asigurarea asistentei tehnice si rezolvarea tuturor problemelor care ar putea aparea;
- Reprezentarea companiei in cadrul targurilor si expozitiilor de profil;
- Elaborarea de rapoarte periodice referitoare la activitatea desfasurata.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil tehnic (Facultatea de Constructii reprezinta un avantaj)
- Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj;
- Limba engleza - mediu/avansat;
- Permis auto - cat. B.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra in cadrul companii in care spiritul antreprenorial si initiativa sunt valorizate.
Pachet salarial format din: salariu fix, comision din vanzari (in functie de atingerea target-ului), bonuri de masa, masina si telefon mobil.
Compania ofera angajatilor training-uri de specialitate.