REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Desfasoara procesul de vanzare de produse industriale
* Prospecteaza piata si contacteaza potentialii clienti.
* Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu
* Gestioneaza baza de clienti.

CERINTE

* Experienta relevanta in vanzari
* Cunostinte utilizare PC
* Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si relationare interpersonala
* Flexibilitate, tenacitate, fermitate, spirit intreprinzator.
* Permis de conducere cat. B
* Disponibilitate de a se deplasa in interes de serviciu in afara localitatii de domiciliu.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie ce comercializeaza echipamente pentru diverse domenii tehnice (aparate de sudura, electrozi, accesorii pentru sudura, discuri abrazive, echipamente PSI si de protectie, etc.), si care s-a impus pe piata de profil prin calitatea serviciilor oferite si prin profesionalism.
Datorita dezvoltarii activitatii clientul nostru isi consolideaza forta de vanzari.

BCL Group este o firma specializata in servicii de recrutare, selectie si plasare de personal.