REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai renumite companii multinationale, prezenta pe piata de mai bine de 10 ani, care are ca si obiect de activitate distributia la nivel national de accesorii electrice.
Strategia de dezvoltare a companiei include extinderea echipei din Bucuresti cu un reprezentant tehnic comercial.
Principalele responsabilitati sunt:
- Cautarea si analiza noilor piete de desfacere;
- Preluarea comenzilor si transmiterea catre firma;
- Contact permanent cu clientii;
- Prezentarea noilor produse;
- Executarea sarcinilor primite de la administrator;
- Informarea conducerii despre tot ce se intampla pe piata ( partener-concurenti);
- Urmarirea si incasarea datoriilor de la clienti;
- Trimiterea la timp a rapoartelor cerute de conducere (saptamanal).

CERINTE

- Studii superioare tehnice constitiuie avantaj;
- Experienta relevanta in vanzari ;
- Experienta in domeniul produselor electrice constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC;
- Permis conducere cat.B.

BENEFICII OFERITE

- trainig on the job;
- training pe produse;
- salarizare atractiva.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.