Reprezentant tehnic Comercial

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare si vanzare aparatura electrica de joasa tensiune fabricata de compania GENERAL ELECTRIC
Identifica potentiali beneficiari si vine in intampinarea acestora prezentand domeniul de activitate al sucursalei, echipamentele si normele de lucru.
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali
Prezentarea ofertelor tehnic-comerciale
Organizarea si urmarirea contractului pana la finalizarea acestuia
Colaborarea cu departamentele din cadrul firmei pentru realizarea obiectivelor

CERINTE

Studii medii/superioare tehnice (domeniul electrotehnica, electrica, automatizari; studenti ani terminali)
Cunostinte bune MS Office
Cunostinte de limba engleza
Carnet de conducere cat.B
Disponibilitate la deplasari
Bune abilitati de comunicare, organizare si negociere
Persoana ordonata, abilitati de organizare ,comunicare, negociere.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Al 13-lea salariu.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale