Reprezentant Tehnic Comercial

SC B METERS ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura relatia cu clientii existenti;
- atragerea de clienti noi prin ofertarea produselor comercializate de firma
- negociaza si incheie contracte de vanzare cumparare
- gestioneaza contractele si comenzile incheiate cu clientii
- crearea si dezvoltarea unei retele de distributie la nivel de tara

CERINTE

- studii superioare
- vechime in activitatea de marketing in vanzari de minim 3 ani
- bune abilitati de comunicare si negociere
- cunostinte in domeniul retelelor de apa si contorizare - reprezinta un avantaj
- cunoastrea unei limbi de circulatie internationala- limba italiana constitue un avantaj
- permis de conducere categoria B, mini 2 ani
- disponibil la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- tichete de masa
- comision din vanzari functie de rezultat
- telefon mobil
- acces la masina de serviociu

DESCRIEREA FIRMEI

COMERCIALIZAZA CONTOARE DE APA