Reprezentant tehnic Comercial

SC B METERS ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura relatia cu clientii existenti;
- atragerea de clienti noi prin ofertarea produselor comercializate de firma;
- crearea si dezvoltarea unei retele de distributie la nivel de tara;
- negocierea si incheierea de contracte de vanzare cumparare;
- gestioneaza contractele si comenzile incheiate cu clientii

CERINTE

- studii superioare;
- vechime in activitatea de marketing-vanzari de minim trei ani;
- cunostinte in domeniul retelelor de apa, contorizare si metrologie- constitue un avantaj;
- cunostinte operare PC;
- cunoastrea unei limbi de circulatie internationala- limba italiana constitue un avantaj
- permis conducere categoria B, minim 2 ani
- disponibil la deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix atractiv
- tichete de masa
- comision din vanzari functie de rezultate
- telefon mobil
- acces la masina de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

COMERCIALIZAZA CONTOARE DE APA