Reprezentant targuri si expozitii

HR Training&Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la targuri si expozitii, in Bucuresti si in tara
- comunica informatii despre produsele expuse la stand
- vinde produsele expuse la stand
- raspunde unor solicitari referitoare la produse si la companie
- este responsabil pentru munca sa , impreuna cu colegii din echipa
- isi doreste sa lucreze in vanzari

CERINTE

- student in BUCURESTI, in orice an
- disponibilitate de deplasare in tara, planificat
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
- abilitati de comunicare foarte bune
- sa isi doreasca sa lucreze in domeniul media, in departamentul vanzari

BENEFICII OFERITE

- oferta financiara deosebita
- training pe vanzari si comunicare
- dupa 1 an, poate fi angajat full-time

Preocuparile noastre sunt legate de OM, de angajat dar si de manager. Intr-o piata cu o competitie acerba, numai cei mai buni isi vor asigura succesul. Oferim training si coaching, recrutare si selectie, dezvoltarea abilitatilor personale prin metode specifice .