Reprezentant relatii cu clientii

Traznet Communication SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta firma in relatia cu clientii persoane fizice. Mentine relatia cu acestia si evidenta abonamentelor si incasarilor. Incheie noi contracte si opereaza modificarile solicitate de clienti in contractele existente.

CERINTE

- studii medii/ superioare
- constinte operare PC
- cunostinte contabilitate primara (facturi, chitante)
- persoana organizata, cu o buna capacitate de concentrare si atentie distributiva, responsabila
- punctualitate
- abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- program de lucru: L-V 10-19

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + telefon si abonament + card de servicii medicale

Suntem o echipa tanara cu experienta in domeniul telecomunicatiilor de date si activam in aceasta industrie inca din anul 1998. Furnizam Internet in banda larga si suntem certificati de catre Autoritatea Nationala pentru Reglementare in Comunicatii (ANRC). Detalii la adresa www.traznet.net.